IBC kontejnery

Pro velkoobjemové skladování nabízíme IBC kontejnery, které jsou vhodné k přepravě a skladování látek a produktů v chemickém, potravinářském průmyslu nebo zemědělství. Objem 1000 litrů.

IBC KONTEJNER 1000L WERIT UN AKCE REPASOVANÝ DŘEVĚNÁ PALETA HRUBÝ ZÁVIT DN80 150 HORNÍ VÍKO nádrž na vodu

Repasované vyčištěné IBC kontejnery Werit o objemu 1000 litrů na dřevěné paletě jsou vhodné pro průmyslové použití nebo jako nádrže na užitkovou vodu. Neporušená nádoba IBC kontejneru je vyčištěná chemickou cestou a vypláchnuta horkou vodou. IBC kontejner je možné bez dalšího čištění opakovaně použít v různých průmyslových odvětvích. Nelze však použít v potravinářství ani farmacii. Použití vyčištěného IBC kontejneru jako nádrže na zálivkovou vodu je možné, avšak pouze na odpovědnost zákazníka. Pro vyloučení jakéhokoliv rizika však doporučujeme zakoupit REKO kontejner s novou vnitřní nádobou. Zákazník tak získá 100 % jistotu, že v závlahové vodě není ani ve stopovém množství obsažena původní náplň kontejneru. Materiál, nové vnitřní nádoby REKO IBC kontejneru je certifikován po styk s potravinami.

Objem 1000 litrů
Délka 1200 mm
Šířka 1000 mm
Výška 1175 mm
Uzávěr DIN 50 mm
Víko DIN 150 mm

IBC KONTEJNER 1000L MAMOR UN REPASOVANÝ/POUŽITÝ VYMYTÝ KOVOVÁ/PLASTOVÁ PALETA HRUBÝ ZÁVIT PLNÍCÍ OTVOR DN150 MM VÝPUST DN80 MM

Repasované vyčištěné IBC kontejnery o objemu 1000 litrů jsou vhodné pro průmyslové použití nebo jako nádrže na užitkovou vodu. Neporušená nádoba IBC kontejneru je vyčištěna chemickou cestou a vypláchnuta horkou vodou. IBC kontejner je možné bez dalšího čištění opakovaně použít v různých průmyslových odvětvích. Nelze však použít v potravinářství ani farmacii. Použití vyčištěného IBC kontejneru jako nádrže na zálivkovou vodu je možné, avšak pouze na odpovědnost zákazníka.

Objem 1000 litrů
Délka 1200 mm
Šířka 1000 mm
Výška 1160 mm
Uzávěr DIN 50 mm
Víko DIN 150 mm