O nás - Virteco, s.r.o.

Vítejte na stránkách firmy Virteco, s. r. o. zabývající se od roku 2009 velkoobchodním prodejem zboží s důrazem na specifické požadavky odběratelů v tuzemsku i v zahraničí a inovaci. 

Prioritní činností firmy Virteco s.r.o. je prodej ručního nářadí a zemědělských potřeb do Afriky. Dodávaný sortiment je rozmanitý, největší zájem je především o ruční elektrické nářadí Narex, sekyry Zbirovia, Pilníky a rašple Ajax, sady nářadí a servisní vozíky firmy Gola, elektrocentrály Kipor. Ze zemědělských potřeb dodáváme kovové hrábě, kované motyky, stínící tkaninu, pletivo, žebříky, kbelíky, pe- sáčky na sazenice, nádrže na vodu a naftu, krumpáče, rýče, mačety a srpy. Za 5 let praxe jsme získali zkušenosti, kontakty na dodavatele a jejich důvěru a měli možnost ověřit kvalitu zboží při každodenním používání v tvrdých (extrémních) podmínkách.

Prodej zboží do zahraničí

Jednou z činností firmy je velkoobchodní prodej českého zboží do zahraničí, především do Angoly. V každé zemi mají odběratelé specifické požadavky na dodávané zboží a jiný způsob práce a my se jim snažíme najít vždy nejvhodnější produkty právě s ohledem na jejich zvyklosti a tradice.

Naše činnost není jen prodat zboží, ale také zajistit pokrok a modernizaci. Například v Angole, kde stále není samozřejmostí přístup k elektrické energii, dodáváme do dílen elektrocentrály, abychom mohli dílny následně vybavit elektrickým nářadím a tím ulehčit a zefektivnit práci tamních řemeslníků. Také do škol a učňovských dílen dodáváme elektrické šicí a vyšívací stroje společně s elektrocentrálami. Pro zemědělce, kteří stále bojují s nedostatkem vody, dodáváme PE-roury pro zavlažovací kanály a čerpadla, dále mlýny na kukuřici a zemědělskou techniku – pluhy, talířové brány, traktory a návěsy.

Na fotografiích můžete vidět výrobky, které jsme do Angoly dodali a jsou využívány ke každodenní práci.